Litz viela

„Litz“ laidas yra specialus daugiasluoksnis laidas arba kabelis, naudojamas elektronikoje, kad radijo dažniais būtų perduodama kintama srovė (AC). Viela skirta sumažinti odos ir artumo efekto nuostolius laidininkams, naudojamiems iki maždaug 1 MHz dažniu.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jis susideda iš daugybės plonų vielinių sruogų, atskirai izoliuotų ir susuktų arba supintų kartu, laikantis vieno iš kelių kruopščiai nustatytų modelių, dažnai sudarytų iš kelių lygių (susuktų laidų grupės susuktos ir pan.). Šių vyniojimo modelių rezultatas yra išlyginti bendro ilgio, per kurį kiekviena gija yra laidininko išorėje, dalį. Dėl to srovė pasiskirsto po lygiai tarp vielos sruogų ir sumažėja pasipriešinimas. „Litz“ viela naudojama radijo siųstuvų ir imtuvų, veikiančių žemais dažniais, indukciniuose induktoriuose, indukcinio šildymo įrangoje ir perjungimo maitinimo šaltiniuose.

Terminas „litz wire“ kilęs iš vokiečių kalbos „Litzendraht“ (coll. Litze), reiškiančio pintą / sruoguotą vielą arba austą vielą.


Funkcija ir privalumai:

· Pašalinkite galios praradimą dėl" odos poveikis" ;.

· UEW izoliuota lituojama savaime besiliejanti emaliuota viela.

· Terminė klasė: 155 180 200 220 240

· Aukščiausio lygio GG; Q&kainos; charakteristikos aukštais dažniais.

· Mažesnis sūkurinės srovės nuostolis, kad būtų mažiau lygiavertis atsparumas. Idealiai tinka HV ir didelės impedansinės ritės projektavimui.


Tipinis litzinės vielos sruogos emaliuoto vario magneto vielos naudojimas:

· Aukšto dažnio ritės.

· LITZ sukurtas taip, kad atlaikytų aukšto dažnio programas, pavyzdžiui, variklio apvijos transformatoriaus dažnio keitiklį, keitiklį. Jis tinka sunkiems darbams, taip pat sunkiai temperatūrai.

Litz vielos sruogos emaliuoto vario magneto vielos specifikacija:

Perkeliamas tipas

Galimas dydis

Taikomos specifikacijos

Metrika (mm)

AWG

JIS

NEMA

IEC

BS

DIN

CNS

2

Vienišas

1.5~0.04

14~461

Sunkus

2.3~0.10

11~38

0

Trigubas

2.3~0.14

11~35


Hot Tags: litz viela, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, žema kaina, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti